![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgPTSj-1RvorGbgFeMPUeg77P7VLgY_Etc9AvvxOMvwXI_3nAsb1F4B3Btgtje3tCO6nRflZJBbE7PYNkP9m3yux07zCIjwoYiRw40sDVPf9UhuV9HURdAeny8c0EHsVrjFh4sOfiTC9m9/s1600/2011.01.11_Soc-Lizhka_small_site.jpg)
Акція стартувала у січні цього року і вже за два тижні охочі допомогти «наклікали» майже п’ять тисяч голосів-гривень. А вже у лютому встановлено перші 3 ліжечка у школі-інтернат с. Лівчиці, Жидачивського району та Львівській спецшколі-інтернат №104 с.м.т. Брюховичі.
Програма доброчинності від «Метро» стрімко набирала обертів. У березні кількість голосів перевалила за 25 тисяч. Клуб «Метро» вийшов на топові позиції у соцмережі Facebook, а 11 учнів Львівської загальноосвітньої спецшколи-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку № 104 отримали нові, сучасні і зручні ліжка. Цього тижня у цьому ж інтернаті за кошти зібрані спільними зусиллями укомплектували ще одну кімнату - замінили ще 11 ліжок та тумб.
Facebook-спільнота клубу «Метро» продовжує рости. На сьогоднішній день уже понад 38 тисяч фанів уже натиснули скромне «подобається» і таким чином зробили свій внесок у добру справу. Не будьте байдужими й ви. Долучайтеся! Адже творити добро нічого не коштує.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhYkhvPD8d4V0aJbqhtp3m5lWpnlsU34lQRTsT9N9zAcAqO4dswcJCWPc-UctGc2acP0A_5RCAggE8OozXdjwQwg-0EHSi0jVdrSyBin9S_kuh6mSZyGeJY97ecdsDFMXM8dFxf53acBlp/s400/09.06.2011.jpeg)
Фото із наших останніх відвідин спецшколи № 104 у Брюховичах: поки дітки відпочивають у таборах, їм готують нові кімнати та покращують умови їх майбутнього навчання та побуту. У період від 18 березня до 9 червня 2011 року ми назбирали кількість голосів, достатню для одночасної заміни меблів у всій спальній кімнаті 9-Б класу (хлопці), а саме: 11 ліжок та 5 тумбочок. Дякуємо Вам!!!
В очікуванні машини від "Мальтійської служби"...
Нарешті!!!
Вивантажуємо "запчастини" майбутньої спальної кімнати )))
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.