2.09.2014

«Miss Metro 2013»: маєш талант — можеш мати і авто Історія перемоги, або як стати королевою

Завершився четвертий сезон ексклюзивного конкурсу краси, харизми, креативу і таланту - «Міс Метро 2013». У четвер, 16 січня, відбулось фінальне змагання переможниць щомісячних етапів однойменного проекту, де спільними зусиллями глядачів, найбільш справедливого журі, обрали ту єдину — найкрасивішу і найдостойнішу носити корону «Метро клубу» та стати володаркою головного призу – авто Chery Kimo.


А в інтернет-просторі тим часом проходила не менш жвава і запекла боротьба за титул «Міс ВКонтакті Метро», де «онлайн-королева» із найбільшою кількістю «вподобань» власної вконтакті-сторінки отримала свій головний приз – широку впізнаваність, популярність і на додачу крутий, розумний і гламурний подарунок - iPhone 5s gold.


Із року в рік авторський проект Віолетти Літвінової «Міс Метро» набирає щораз більших обертів та популярності, розширюється коло зацікавлених учасниць та глядачів, прихильників та партнерів заходу. Про це свідчать результати проведених соціологічних досліджень. Близько 25% опитаних львів’ян віком 20-35 років знають, що у «Метро клубі» проводиться такий конкурс, а головним призом його є автомобіль. До речі, перелік партнерів, які надали ті чи інші призи для фіналісток конкурсу, рясніє відомими брендами і знаними компаніями. Це «Галичина-авто» (генеральний партнер конкурсу), магазин брендового одягу «Vicino», мережа магазинів білизни «Lotus», салон мобільного зв’язку «Київстар», мережа «Brocard», мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX», мережа бутіків біжутерії й аксесуарів «Casablanka», салон краси «Мона Ліза», ресторан європейської та турецької кухні «Istambul», авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», туристична компанія «Агенція горящих путівок Кушніра». Це щонайменше свідчить про статус та довіру до організаторів, а також про масштаб дійства...


 «А ви знаєте, що сьогодні ввечері відбуватиметься у «Метро клубі»?», - запитували репортери при вході до клубу. Більшість ствердно похитувала головою, мовляв це ж очевидно - «Конкурс «Міс Метро 2013»! Адже майже кожен ішов аби підтримати свою обраницю. Для когось - це та одна-єдина, а для когось – усі красуні-конкурсантки. Дехто з дівчат-гостей, які вперше потрапили в «Метро» одразу ж запитували, як можна взяти участь у конкурсі і з надією заповнювали анкету, аби спробувати себе у кастингу проекту уже в новому, п’ятому(!) сезоні.


 Інтрига, хто ж таки стане наступницею корони та щасливою власницею авто, залишалась без однозначної відповіді практично до кінця вечора. Суворе і водночас справедливе журі, яким були усі присутні глядачі, винесло свій вердикт лише наприкінці. Титул «Міс Метро 2013» присуджено… ...Але про все по порядку!


Спершу про те, що передувало церемонії нагородження переможниць у стінах найпопулярнішого серед молоді Львова, а також гостей міста Лева бренду нічного розважального закладу – «Метро клубу». Попри відмінність від традиційного формату конкурсів краси — без традиційних конкурсних етапів, таких як представлення, перевтілення, конкурс талантів, вихід у купальниках/білизні, вихід у вечірніх сукнях, у фіналі «Міс Метро» не обійтись. У кожному із конкурсних етапів учасниці викладались на повну аби привернути увагу саме до себе, перейняти у конкуренток прихильність і «голоси» журі на свою користь та довести усім, що саме вона гідна носити корону королеви й отримати головний приз – новеньку автівку Chery Кimo від компанії «Галичина-Авто».

Після представлення учасниць, уже добре всім відомим завдяки перемозі у конкурсі «Дівчина Місяця», професійній фотосесії, а також онлайн-голосуванню за титул «Міс ВКонтакте 2013», де для володарки найбільшої кількості вподобань «Метро клуб» надав подарунок у вигляді iPhone 5s, дівчата продемонстрували свої вміння перевтілюватися. Перевтілювалися дівчата вміло і з фантазією, експериментуючи з образами від нічних спокусниць («Міс Вересень» Катерина Олексевич та «Міс Травень» Оксана Волчанська) до патріотичних українок («Міс Листопад» Анна Тесля, «Міс Жовтень» Наталія Хоміч). Вразила присутніх «Міс Серпень» Анастасія Вовк, котра демонструвала виняткове володіння скрипкою у різноманітних позах та позиціях на руках у хлопця, а також Міс XXL Ірина Орищак, яка в образі безстрашного Бетмена рятувала дівчат від усіляких негідників та хуліганів, і «Міс Квітень» Анастасія Малайко, як поліс-вумен цього разу заарештувала негідника-мафіозі, закувавши його в наручники. Розворушив фантазію публіки виступ «Міс Липень» Юлії Лаби в образі героїні фільму «9 з половиною тижнів» під музику з цього ж фільму. А «Міс Червень» Уляна Морозова раз у раз доводила, що костюм зайця може бути більш привабливим для представників протилежної статі, аніж округлі форми у вечірній сукні.


Фінальним акордом кожного етапу ставало голосування, аби визначити його найсильнішу учасницю, за перебігом якого, як завжди, пильно стежила Спостережна рада проекту. Для додаткової і справедливої фіксації голосів публіки, як і минулоріч, використовували шумомір.

 Поміж тим на сцену піднялася володарка титулу «Міс Метро 2012» Ольга Матківська, яка розповіла про важливу зміну у своєму житті впродовж останнього року після отримання жаданої перемоги у конкурсі від «Метро клубу». Вона вийшла заміж та стала матір’ю прекрасної донечки на ім’я Мілана. Учасницям вона побажала впевненості у собі та власних силах, сміливості у реалізації власних задумів та удачі.

Тим часом конкурсантки перейшли до наступного конкурсу, де змагалися демонструючи і вихваляючи одна перед одною талантами і незвичайними вміннями. Так, «Міс Вересень» Катерина Олексевич продемонструвала вміння «запалювати» публіку, як це робить мега популярний Дзідзьо, «Міс Травень» Оксана Волчанська змусила поринути глядачів у шалений і запальний ритм танго, а «Міс Листопад» пригадала усім присутнім, як класно танцювати канкан. «Міс XXL» позитивно шокувала гостей проекту в образі панди-звабниці, а «Міс Березень» Ірина Червонцова – в образі харизматично-сексуальної жриці таємного культу. «Міс Липень» Ольга Родич продемонструвала дівочу боротьбу у ритмі танго, в «Міс Квітень» - одвічне прагнення кожної дівчини віднайти того одного-єдиного із сильним плечем та... військовими пагонами.


Наступним етапом став вихід дівчат у білизні, яку конкурсантки отримали у подарунок від мережі магазинів «Lotus», далі – вихід у вечірніх розкішних сукнях, після чого відбулося фінальне голосування журі.


 Згідно із результатами цього голосування, за даними шумоміра та Спостережної ради «Метро клубу», титул другої віце-міс посіла «Міс Жовтень» Наталія Хоміч, отримавши у подарунок iPad mini, першою віце-міс стала «Міс Червень» Уляна Морозова; саме вона стала володаркою омріяної путівки до найромантичнішого міста Європи – Парижа. Цьогорічною переможницею конкурсу «Міс Метро 2013», яка отримала ключі від новенького авто та корону клубу стала «Міс Березень 2013» Ірина Червонцова. Вона ж отримала титул абсолютної переможниці, із значним відривом голосів, в онлайн-конкурсі «Міс ВКонтакте Метро 2013», де головним призом був iPhone 5s. Втім без подарунків і призів з «Метро» не пішла жодна із учасниць. Кожна із них отримала фірмовий подарунок від «Метро клубу» та ексклюзивні парфуми від мережі «Брокард». Були також індивідуальні подарунки, надані партнерами заходу. Це романтична вечеря на двох в ресторані «Стамбул», два планшети, два сертифікати на 1000,00 грн. від магазину брендового одягу «Vicino» , сертифікат на 1000,00 грн. від мобіл салону «Київстар» (пл. Петрушевича, 3), а також п’ять подарунків від мережі магазинів біжутерії та аксесуарів «Касабланка» .

«Метро клуб» висловлює подяку усім партнерах заходу, а саме: компанії «Галичина-авто» (генеральний партнер конкурсу), магазинові брендового одягу «Vicino», мережі магазинів білизни «Lotus», салону мобільного зв’язку «Київстар», мережі «Brocard», мережі кінотеатрів «Планета Кіно IMAX», мережі бутіків біжутерії й аксесуарів «Casablanka», салону краси «Мона Ліза», ресторанові європейської та турецької кухні «Istambul», авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», туристичній компанії «Агенція горящих путівок Кушніра».

А відтак, «Метро клуб» оголошує 5-й сезон проекту «Міс Метро» у 2014 році відкритим. Адже у кожної дівчини відтепер є одна і та ж мрія – приміряти корону, амплуа топ-моделі та отримати у подарунок авто.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv