1.16.2013

Королевою «Метро клубу» стала Оля Матківська. Шукайте її на дорогах міста за кермом нового авто!

У львівському королівстві розваг – «Метро клубі» - нова королева. У ніч Старого-Нового року, в результаті кількагодинної боротьби, «волею народу» титул «Міс Метро 2012», корону та ключі від новенького Cherry QQ здобула «Міс Серпень 2012» Ольга Матківська.
 
 

 Трохи за північ сцена закладу №1 у львівському світі нічних розваг «Метро клубу» перетворилась на розарій. Десять красунь, які впродовж року щомісяця виборювали звання «Дівчини Місяця», тепер змагалися за головну корону улюбленого клубу. У гримерках напруження зростало у геометричній прогресії, висіло наелектризоване повітря. Здавалось, ще секунда, - і спалахне блискавка. Зрештою, емоційних блискавок цього вечора було достатньо.Після представлення на дівчат-конкурсанток очікувало перше випробування - конкурс перевтілення. Кого тільки не було на сцені - і таємнича гостя з Венеційського карнавалу, і цариця Клеопатра, і Ёлка, й Брітні Спірс, і господинька з баняками, і фаєристка з вогняним шоу, і, звісно, снігуронька, без неї Новий Рік - ніяк.Доки дівчата переводили подих, спостережна рада незалежних експертів «Метро клубу» вимірювала децибели оплесків вболівальників. Голоси, чи то пак гучність вигуків, зафіксовували спеціальним шумоміром. Адже власне від галасу публіки, тобто «голосу народу», залежало, хто з конкурсанток поїде з клубу на власному авто і здобуде корону «Міс Метро 2012». Уже з першого голосування було зрозуміло: підтримка у дівчат - дуже потужна, і навіть виокремились перші лідери.

 

Втім, попереду було ще три конкурси, тож результати могли кардинально змінитись. У перервах між змаганнями публіка не встигала охолонути, адже запал емоцій і шквал позитиву зі сцени «виплескували» учасники денс-проекту «Art BizZ» та чарівна травесті-діва Lolita Swarovski. А найзапеклішим вболівальникам та позитивно-найемоційнішим гостям клубу арт-директор «Метро клубу» і автор проекту «Міс Метро» Віолетта Літвінова дарувала шампанське... ...


А далі дівчата вражали талантами. Переважно танцювальними, хоча не бракувало і сміливиць, які відважились заспівати «на живо», до того ж складні хіти такі, як “Simply the best”, “I will always love you” та “It's my life”... Дефіле в купальниках ще більше розігріло чоловічу, достатньо вагому за кількістю, частину глядачів. Оплески для дівчат не вщухали і лунали в такт із пришвидшеним серцебиттям красунь.

 

Останній конкурс, що ставив остаточну крапку у виборі публіки — тест на кмітливість. Віолетта Літвінова, як завжди, підготувала для дівчат ряд каверзних запитань, справитися з якими було не так вже й просто. Втім, вправно вийти із ситуації змогли усі дівчата.


Нарешті вирішальна мить - фінальне голосування. Здавалося, публіка не втомлювалася кричати, плескати, тупати, верещати у гучномовці, дудіти у всі можливі шумотворчі пристрої. З двадцять хвилин нічну тишу розривав шалений шум, який справно вимірював шумометр спостережної ради «Метро клубу».


Після короткої наради та підрахунку голосів оголосили імена кращих із кращих, кому цієї ночі усміхнулася доля. Відтак, кращою у номінації «Міс Талант» стала виконавиця хіта Уітні Хьюстон, «Міс XXL» Вікторія Петросян. Титул «Міс Шарм» здобула «Міс Травень 2012» Наталія Вовчанська. Стрічку другої «Віце-міс» та поїздку у Париж виборола володарка титулу «Міс Лютий 2012» Ольга Парій. Першою «Віце-міс» за результатами голосування учасників вечірки, а водночас і «Міс Метро Фейсбук» стала володарка титулу «Міс Жовтень» Олександра Червонюк, отримавши iPad, а також iPhone5. Головну ж нагороду - дівчачу мрію - гламурну автівку з автоматичною коробкою передач Cherry QQ, корону улюбленого клубу, а також визнання публіки та титул «Міс Метро 2012» здобула Ольга Матківська.


 
 
 
 
 

Втім, на цьому призи не закінчились. Декілька днів у фейсбуці на офіційній сторінці «Метро клубу» (http://www.facebook.com/metroclub.com.ua) тривала акція-голосування, переможцем якої став ведучий «Львівської Хвилі» Володимир Бєглов, отримавши планшет GOCLEVER TAB A73. А конкурсантка під номером 7, володарка титулу «Міс Метро 2010» Тетяна Орсман отримала сертифікат на 700 грн. на послуги салону натільного живопису «Львівські чорнила».

Без призів та уваги публіки не залишився ніхто. «Метро клуб» вітає дівчат з перемогою. Навіть найменша участь - це велетенський крок вперед. Тож крокуйте з нами, зустрінемось у четвертому сезоні авторського проекту Віолетти Літвінової «Міс Метро» у новому, 2013 році.

До речі, кастинги на «Міс Січень 2013» уже розпочались....

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv