9.02.2011

«Етновир» закрутив «Метро» в обіймах танцю, дружби та яскравих вражень


Хтось колекціонує марки, хтось – фото з дивовижних куточків планети, а клуб «Метро» збирає… друзів з цілого світу. Відмінним доказом цього став «Вечір дружби» у «Метро», ініціаторами якого виступили організатори найбільшого фольклорного фестивалю України «Етновир», відомого також далеко за її межами, що цього річ закрутив у своєму танцювальному вирі найвідоміші та найколоритніші колективи за свою чотирирічну історію…Потрапити до списку учасників фестивалю не так вже й просто, адже право виступити в українській столиці Галичини виборюють лише найталановитіші, найяскравіші, найвитриваліші… Цього разу у «Етновир» львів’ян та гостей міста захопили своїми традиційними танцями та співами колективи з Франції, Великої Британії, Канади, Країни Басків та Бурунді. Дивував глядачів італійський фольклорний ансамбль прапороносців The Castiglion Fiorentino - відомий на весь світ, «фішкою» якого є ефектне жонглювання прапорами у супроводі барабанного бою. Феєричне та видовище продемонстрував ансамбль народних танцюристів Lous de Bazats із Франції, які показали захоплююче шоу на ходулях. Втім і українці не залишились позаду - запальні танці продемонстрували ансамблі «Галичина», колективи «Дивина» та «Левеня»…

Цього року фестиваль не підвів очікування глядачів, показавши незабутнє казкове шоу. Однак згідно із усталеним звичаєм «Етновиру» учасники повинні були пройти «випробування» на дружбу та взаємну толерантність, а також закріпити нові знайомства між колективами на інтеграційній імпрезі – «вечорі дружби». Відтак, за традицією, як і у попередні роки, честь приймати «етновирівців» удостоївся міжнародний молодіжний розважальний комплекс «Метро».

Звісно ж не могло початися інакше, як із ситної, смаковитої  вечері, а закінчитися нестримними танцями у супроводі національних інструментів, піснями аж до світанку, гулянкою до ранку…

Втім, чи не найяскравіше фанам клубу «Метро» запам’ятається виступ автентичного колективу із далекої африканської держави Бурунді. Їх родзинка - гра на барабанах, які чоловіки, до слова, майструють власноруч. А грають хлопці у незвичний спосіб… з барабанами  на головах. Африканські друзі з першого погляду закохались у «Метро», тому повернулись до клубу уже наступного вечора, на поправини, так би мовити.  У «домашній атмосфері» бару «Вобла» вони приготували одну із страв своєї національної кухні, і пригощали нею усіх присутніх. А згодом феєрично затанцювали на великій сцені залу «Ред Фон», даруючи глядачам шквал емоцій. Публіка своєю чергою дарувала колективу бурхливі оплески та дружні вигуки «А-ФРИ-КА!». А далі були теплі обійми присутніх у залі земляків, які зустрілись на європейському континенті, розповіді про життя і… танці, танці, танці  під уже сучасні клубні ритми.

Цьогорічний «Етновир» закрутив кожного на свій лад, когось – у вирі шаленства і емоцій, когось безпосередньо у танці, комусь від пережитого аж закрутилось у голові.  А фанам «Метро» «Етновир» приніс море нових друзів  і цікавих знайомств. Залишив по собі масу позитивних вражень, найвищих емоцій, найкращих спогадів, що виринатимуть у пам’яті яскравими спалахами ще довго-довго, в очікуванні зустрітися знову, за рік, на ювілейному п’ятому «Етновирі». А також неодмінно і незмінно у «Метро» -  на вечорі дружби усіх народів.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv