8.26.2011

«50 000 Likes METRO Club Lviv»: від квесту до «Квест пістолс»


Найпопулярніший на просторах Facebook клуб «Метро» знову збирає друзів на вечірку всіх часів і смаків Цього разу клуб «Метро» вирішив влаштувати мегаконцерт, що задовольнить найбільш вибагливий музичний смак. 

Зірково-драйвове шаленство відбуватиметься з нагоди святкування півсотні тисяч «лайків» та на знак подяки за численні симпатії своїм фанам, завдяки яким Metro Club став рекордно популярним у соцмережі Facebook. Смаколики, такі аж пальчики оближеш, дрінки та коктейлі – аж голову загубиш, зірки сцени, - що тіло у танці зупиниться лиш вранці! Усе це чекає на відданих прихильників «Метро» на незабутній вечірці «50 000 Likes METRO Club Lviv». 

Грандіозне святкування розпочнеться вже 17 вересня, о 15.00 на Пл. Ринок із… сюрпризів! А саме із масштабного Quest кнайпами міста Лева, присвяченого святкуванню 50 000 Likes METRO Club Lviv, участь у якому візьмуть понад три сотні осіб. Усі квестери матимуть безкоштовне право входу на святкову вечірку, яка розпочнеться у клубі того ж дня о 18.00 із запашного барбек’ю та інших смаколиків. 
До слова, важливо знати, що безкоштовний вхід, призи, сувеніри, подарунки, частування отримають лише зареєстровані шанувальники сторінки METRO Club Lviv на Facebook, що без запізнень з’являться на Quest, таким чином активують свій квиток. 
Реєстрація на «халявні» квиточки проводилася до 20 серпня за веб-адресою http://metro50k.eventbrite.com/ . 
Для тих же, хто реєстрацію прогавив, останній шанс буде надано лише на один день – 4 вересня, коли протягом 24 годин свої «квиточки» зможуть отримати усі спраглі хорошого та незабутнього відпочинку у компанії мегазірок. Якщо ж хтось не зможе або не захоче робити, то подарувати свято душі та тілу, зможете лише за якихось 150 гривень. Саме стільки вартуватиме квиток для незареєстрованих на святкову вечірку-концерт. 
Інформація для тих, хто не полінувався заповнити коротку реєстраційну форму і отримав на пошту свій квиток – не забудьте його роздрукувати і носити при собі увесь день, 17 вересня. Він буде вашим амулетом і забезпечить купу шаленого щастя, музики, запашного їдла і п’янкого алкоголю, масу сюрпризів і приємних презентів. 
Що ж стосується програми, то у музичному меню буде все – діджейський сет на аперитив, фантастичний феєрверк – на гаряче. Основна ж «страва» поєднає у собі трохи реалій від конкретних пацанів з району, що ся йменують «Двісті Бойс», трохи алко-року від тернопільчан «Лос Колорадос», а також трохи гламуру і фрік-попу від знаменитих «Quest Pistols». А на десерт, далеко за північ, «Метро» пригощатиме запальними постановками від Dance show “ART BizZ”, виступом солодкої Miss Travesty International 2011- Lolita Svarovsky, а також запросить взяти участь у аукціонах та розіграші призів.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv