![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgPTSj-1RvorGbgFeMPUeg77P7VLgY_Etc9AvvxOMvwXI_3nAsb1F4B3Btgtje3tCO6nRflZJBbE7PYNkP9m3yux07zCIjwoYiRw40sDVPf9UhuV9HURdAeny8c0EHsVrjFh4sOfiTC9m9/s1600/2011.01.11_Soc-Lizhka_small_site.jpg)
Напередодні святкування Metro celebrating > 25 000 Likes on Facebook представники клубу Метро вирішили відвідати спецшколу №104 у Брюховичах, адже два дні раніше туди привезли наступні 4 ліжечка та тумбочку для обладнання спальних кімнат дітей.
Діти, впізнавши автомобіль, повибігали у подвір’я і повели із собою, щоб похвалитися обновленням їх кімнат. На даний час обладнано одну із кімнат для хлопців та кімнату для дівчаток.
На даний час є декілька кімнат, в яких меблі потребують заміни у найближчому часу.
Тому спільна акція клубу «Метро» та Мальтійської служби допомоги триватиме далі.
Нагадаємо, що суть акції полягає у можливості для кожного пересічного користувача соціальної мережі Facebook обміняти віртуальний голос (Like / Подобається! / Мне нравится) на реальні гроші (у еквіваленті 1 клік=1гривна), які, у свою чергу, перераховуються Мальтійській службі допомозі для закупівлі ліжечок у дитячі інтернати.
Таким чином Metro Club Lviv надає можливість допомогти обездоленим дітям.
Підводимо підсумки станом на 18 березня 2011 року
Одиниця | Вартість | Кількість | Сума |
Ліжко | 930 грн. | 11 | 10230 грн. |
Тумбочка | 396 грн. | 4 | 1584 грн. |
Сума | 11814 грн. |
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.