3.21.2011

Вечірка “за лайків”, або історія 25-тисячного успіху Metro Club Lviv

Львівський Metro Club відсвяткував грандіозною вечіркою здобуття першості у рейтингу найвідвідуваніших українських брендів у соцмережі facebook.

Всього лиш за півроку 25 тисяч осіб зізналися Lviv Metro Club у своїй симпатії, натиснувши скромне “Like” у facebook. Відтак прихильники Міжнародного молодіжного розважального комплексу  Metro Club не лише допомогли йому вийти на першу позицію серед найзапотребуваніших українських брендів, а й долучилися до благочинної акції: “Пожертвуй свій голос знедоленій дитині”. Адже з початку 2011 року і до нині за кожен  фан-клік на кнопку “Like”  керівництво розважального комплексу перераховує одну гривню на рахунок „Мальтійської служби допомоги у Львові”. Відтак спільними зусиллями нові ліжечка уже придбали для школи-інтернату у с. Лівчиці та Львівської спецшколи-інтернату №104 с.м.т.Брюховичі.

За любов, підтримку та добру справу Metro Club вирішив подякувати своїм фанам не лише словом, а й ділом, влаштувавши мега-partу, яке розпочалося з того, що зазвичай стає фінальним акордом гучних святкувань – яскравого феєрверку. Аби гарантовано і абсолютно безкоштовно потрапити на вечірку facebook-прихильникам потрібно було лише залишити запит на сторінці-зустрічі Metro Club. Тож, доки попередньо зареєстровані гості чекали своєї черги потрапити до клубу над ними розривалося небо. Понад п’ять хвилин затуманене вечірнє місто здригалося від пострілів, а небо майоріло спалахами фантастичного світла. З кожним новим вибухом кольорові вогники все ширше розліталися по усій площині небес, а потім бігли на зустріч до землі і глядачів, які стояли з задертими до неба головами.

… Черга просувалася неквапно, адже кожного зареєстрованого гостя на вході зустрічали з подарунками – карткою фаната Metro Club, що надає право на безкоштовний вхід у заклад терміном на рік часу та футболкою. А футболка ця – не проста, а чарівна. По-перше на спині розміщений QR-код, що робило доступ до сторінки Metro Club у facebook миттєвим і давало можливість публікувати он-лайн звіт з вечірки, не відходячи від справи, а також замовляти музику, якої до слова заправляли Dj Gooch та Dj T-One. По-друге, решту  площі на футболці гості могли використовувати для прояву симпатії одне до одного і заклеювання умовними кнопками “Like”, а також для розмальовування та  розписування статусів, коментарів та побажань...Кому ж не пощастило потрапити до списку спец-запрошених, могли відвідати вечірку згідно придбаних квитків, проте без доступу до приват-зони, де розважалися facebook-фани. До слова, для зареєстрованих гостей організатори влаштували ще й фуршет спершу у шот-барі, трохи пізніше у алкотреш барі «Вобла». Згодом напої, які розносили довгоногі красуні, самі знаходили гостей, які розбрелися по всьому комплексу…

Музичним спецпрезентом вечора для всіх учасників вечірки став виступ гурту “Лос Колорадос”, які переконували, що грають “За лайок!”. Культові хлопці з файного міста Тернопіль у однойменному залі комплексу “Метро” понад півтори години  змушували гостей вечірки ритмічно розмахувати  руками, ногами, головою, активно трясти сідницями  і стрибати вище вух… Вони то жалілися, що “Корова здохла з телям”, то заявляли, що “Помідори – Є!”, то згадували “Чорну любов”, то розтанцьовували публіку дуже доречно добраним попурі із світових хітів, а на завершення просилися “Тьотя Люба, пусти нас до хати…”. Та додому ніхто не збирався. Народ вимагав виходу “на біс”. Відтак плавний “біс” переріс у кількагодинний джем-сейшн, у якому  попробувати свої вокальні та музичні здібності міг кожен хто мав слух, або ж думав, що його має…


А тим часом поруч у r’n’b-залі „Bit” теж не бракувало емоцій та гарячих танців. Втім весело було не лише тут, а й поверхом вище у Red Phone, де можна було не ліниво розслаблятися, а й у конкурсах позмагатися і карту фана Metro Club  вибороти… Так  впродовж ночі понад півтисячі народу до втоми у ногах, до похмілля у головах, до безтямного щастя і ясного світанку гучно святкували “скромні” і єдині в Україні 25 тисяч “Like” на facebok для  Metro Club Lviv.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv