1.11.2011

Пожертвуй свій голос знедоленій дитині! (Обновлено 26.01.2011)


Творити добро - почесна справа кожного!
Ми надаємо вам можливість зробити це безкоштовно.
За кожного небайдужого хто відмітить (Like / Подобається! / Мне нравится) сторінку Metro Club на facebook.com - Metro Club перерахує Мальтійській службі допомоги (МСД) 1 грн.
Залучені кошти підуть на заміну ліжок в інтернатах.

Обновлення 26.01.2011:
Зібрано: 4620 голосів, Виконано зобовязань на: 3978
Ще раз подяка всім небайдужим!
Станом на сьогодні 26 січна 2011 року, в рамках акції від ММРЦ "Метро" «Пожертвуй свій голос знедоленій дитині!» спільно з Мальтійскою службою допомоги, були доставлені перші два дитячі ліжечка в школу-інтернат с. Лівчиці, Жидачивського району, Львівської області та одне ліжечко в Львівську спецшколу-інтернат №104 с.м.т.Брюховичі.Вартість наданої допомоги
Одиниця Вартість Кількість Сума
Ліжко 930грн 3 2790грн
Тумбочка 396грн 3 1188грн
Сума 3978грнБільше інформаціїї та фотозвіт тут
В Україні понад 100 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської любові (неофіційні дані близько 160 тисяч). Значна частина таких дітей знаходиться в державних закладах опіки: будинках дитини, дитячих будинках, загально-освітніх та неспеціалізованих школах-інтернатах.

Мета нашої справи - зробити щасливою кожну обездолену дитину та забезпечити найкраще оточення для дітей, де вони б могли зростати і розвиватись.

Розпочнемо з малого - м'якого та солодкого сну, для цього необхідні ліжечка! Отож ми надіємся на Вашу допомогу та підтримку! Вам необхідно лише натиснути "Like / Подобається! / Мне нравится". Далі все просто!

Більше "Like", більше можливостей, більше можливостей - більше дитячих посмішок!

Надішліть друзям. Кожен голос буде зараховано. 

Дана програма діє з 11.01.2011 та зараховуєтся кожен “Like” понад 13 000 (кількість голосів що була зібрана до анонсування програми підтримки) 

Тривалість програми не обмежена у часі а ефективність залежить виключно від ВАС!

Щиро сподіваємось на Вашу підтримку!!!


Бажаючі докластися власними коштами до даної ініціативи можуть скористатись наступною інформацією:Благодійна організація „Мальтійська служба допомоги у Львові”

Львів, вул. Ак. Богомольця, 8/2

р/р 2600101080060 в ПАТ „Кредобанк”

МФО 325365

Код ЄДРПОУ 19323705

Призначення платежу: доброчинний внесок на купівлю ліжка для інтернатуВиділений текст є обов’язковим

Доброчинні внески не оподатковуютьсяОбновлення 18.01.2011:

Велика подяка всім небайдужим!
За тиждень дії програми ми зібирали майже 3000 голосів (3000 грн. що ми перерахуєм МСД). Цієї суми достатньо для придбання двох ліжок з приліжковими тумбочками.

На даний момент замовлено два ліжка котрі будуть передані у Лівчицьку спеціальну школу інтернат для дітей з вадами розвитку. Нині там проживають і навчаються 86 учнів з них 18 сиріт. Виконання замовлення та фотозвіт очікуєтся на середину наступного тижня.

Завдяки поступовій виміні ліжок у цьому інтернаті Мальтійською службою допомоги буде вибрано інший інтернат для подальшої допомоги. Наступна в черзі Львівська спецшкола-інтернат №104 для дітей з вадами розумового розвитку, що знаходится в смт Брюховичі, вул.Незалежності України, 1 т. 59
31 96, Дир.-Волинський Євген Петрович. Тут навчаєтся 124 дитини та МСД вже замінила 45 ліжок.


Зміна назви програми:

Через те, що ліжка надаються інтернатам у яких проживають як діти сироти, так і діти без цього статусу, перебуваючи в рівносильних умовах із сиротами, правильно буде формулювання «Пожертвуй свій голос знедоленій дитині!».


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Disqus for Metro Club Lviv