Miss Metro

Якщо Ти стильна, приваблива і позитивна, у тебе цікава зовнішність, а сцена і танцпол – твоя стихія, - не вагайся, і не сумнівайся!
Приходь, приміряй амплуа зірки, здобудь популярність, позмагайся за корону улюбленого клубу “Метро”.
Повір у себе, стань обличчям найпопулярнішого клубу і нехай Твоя усмішка на рекламних постерах заворожує перехожих на вулицях Львова!

Приходь, танцюй, перемагай!

Для участі в кастингу Вам необхідно відправити сюди https://vk.com/roma_novich  наступні Ваші дані:
- П.І.Б.;
- дата і рік Вашого народження;
- вуз, в якому навчаєтесь;
- кілька фото;
- контактний номер телефону.
Або телефонуй +38063 82 000 20

На переможницю чекають наступні призи:
- віп-картка улюбленого клієнта, 2000 грн;
- професійна фотосесія;
- фото на флаєрах клубу;
- фото на міському сітілайті клубу;
- статті у глянцевих виданнях;
- участь у конкурсі дівчина року та можливість виграти супер-приз.

Подарунки від спонсорів та партнерів для всіх учасниць!
Призовий фонд місячного конкурсу 10 тис.грн!


ПРАВИЛА УЧАСТІ У КОНКУРСІ
1. Вимоги до конкурсанток
1.1.На час подання заявки претендентці на участь  у конкурсі має виповнитися 18 років.
Вік підтверджується копією паспорту, щододається до анкети учасниці конкурсу.
1.2. До участі у конкурсі не допускаються родичі та близькі знайомі працівників  Організатора конкурсу («Метро клубу»). 
1.3. Інші обмеження (за національною, расовою, релігійною приналежністю тощо, сексуальною рієнтацією)  щодо участі у конкурсі відсутні.
2. Кастинг
2.1. Підставою для участі у конкурсі є коректно заповнена анкета  учасниці разом із долученою копією паспорта,  а також підписаний  Договір про передачу виключних майнових прав  на фотозбереження.

2.2. Про час і місце проведення відбіркового кастингу повідомляє  представник «Метро клубу».
2.3. Організатор («Метро клуб») залишає за собою право відмовити щодо участі у відбірковому кастингу окремим претенденткам без  додаткового пояснення.
2.4. Відбірковий кастинг є підставою для відбору конкурсанток для конкурсу «Дівчина Місяця». В окремих випадках можливе проведення індивідуальних або додаткових кастингів.
3. Участь у конкурсі
3.1. Учасниці, що пройшли відбірковий кастинг та були допущені до конкурсу «Дівчина Місяця», повинні підготувати виступи для демонстрації в окремих його етапах «Представлення», «Образ», «Шоу талантів», «Дефіле у купальнику» та «Вихід у вечірньому платті – конкурс на кмітливість»).
3.2. Після кожного етапу конкурсу відбувається голосування серед присутніх у клубі (відвідувачів клубу). Рейтинг голосування відображається у кількості людей, що плескають та вигукують
 (тривалістю, що не перевищує 30 секунд) після оголошення номеру та імені учасниці. Іншими словами, за кожним етапом перемагає та із учасниць, яка отримує найбільш чисельну підтримку
 серед відвідувачів закладу.
3.3. Під час голосування заборонено вживати додаткові пристрої для підвищення гучності (труби, барабани, свистки тощо), які спотворюють результати голосування.
3.4. Результати голосування за кожним із етапів конкурсу фіксуються незалежно один від одного кожним із членів Спостережної ради Організатора («Метро клубу»).
3.5. Після проходження усіх етапів конкурсу спостережна рада узагальнює зафіксовані результати голосування та визначає переможницю конкурсу «Дівчина Місяця», а також першу віце-міс.
3.6. Переможниця конкурсу «Дівчина місяця» отримує у якості винагороди грошову премію у розмірі 2 тисячі гривень, додаткові призи від партнерів проекту, бере участь у фотосесії та автоматично зараховується до участі у фінальному конкурсі сезону «Міс Метро». У випадку відмови переможниці конкурсу “Дівчина Місяця” від участі у фотосесії вона зобов’язана повернути організаторові отриману грошову винагороду у розмірі 2 тисячі гривень.
3.7. Усі фотографії із учасницями конкурсу, а також фотографії, отримані під час фотосесії переможниці, є власністю Організатора конкурсу («Метро клубу») та можуть використовуватися ним у рекламній продукції (листівки, флаєри, сіті-лайти, білборди тощо), про що складається окремий Договір про передачу виключних майнових прав на фотозбереження.
3.8. Учасниці конкурсу «Дівчина місяця», які брали в ньому участь, але не перемогли, мають право бути допущеними до відбіркового кастингу наступних конкурсів «Дівчина місяця».
3.9. Організатор не несе жодної матеріальної відповідальності за витрати учасниць, пов’язані з підготовкою до конкурсу (послуги салонів краси та соляріїв, виготовлення або купівлю одягу чи взуття, транспортні витрати тощо).
4. Участь у фінальному конкурсі «Міс Метро»
4.1. Конкурс «Міс Метро» є завершальним фінальним конкурсом, що проводиться один раз в рік серед переможниць конкурсів «Дівчина місяця».

4.2. До участі у конкурсі «Міс Метро» автоматично зараховуються усі переможниці місячних конкурсів, що проводилися впродовж даного сезону.
4.3. У випадку неможливості участі у конкурсі з тієї чи іншої причини однією або декількома переможницями конкурсів «Дівчина Місяця» учасницями конкурсу «Міс Метро» автоматично стають їхні віце-міс.
4.4. Фінал конкурсу є кульмінацією цілого сезону та вимагає відповідального ставлення до підготовки на всіх основних та допоміжних заходах, а саме: зборах учасниць, спільній фотосесії та ін. Неявка на дані заходи є підставою для дискваліфікації учасника з фінальної частини конкурсу.

4.5. До участі у конкурсі можуть додатково долучатися володарки титулу «Міс Метро» та «Віце-міс Метро» (один раз) фінальних конкурсів минулих сезонів, але не раніше ніж через 24 місяці з дня участі у фінальному конкурсі.

4.6. Голосування у фінальному конкурсі «Міс Метро» відбувається за тим самим принципом, що й голосування у конкурсах «Дівчина Місяця».
4.7. На основі голосування Спостережна рада Організатора конкурсу («Метро клубу») визначає переможниць за номінаціями: «Міс Метро (відповідного року)», «Перша віце-міс» та «Друга віце-міс». Перелік номінацій може доповнюватися.
4.8. Визначення призів та їх вручення відбувається у заключній частині фінального конкурсу та видається безпосередньо номінантці на титул. В разі відмови номінантки на отримання призу, даний приз не передається іншій номінантці.
4.9. Фактом отримання призу «Міс МЕТРО» підтверджує свої зобов’язання поклалені на неї клубом протягом наступних 12 місяців. В разі не виконання «Міс МЕТРО» покладених на неї зобов’язань, в тому числі в наслідок обставин непереборної сили титул «Міс МЕТРО» передається «Першій віце-міс» даного фінального конкурсу.
4.10.  У випадку, коли головним призом виступає високовартісний об’єкт (машина, квартира чи ін.) даний приз для «Міс МЕТРО» після отримання перемоги надається їй у користування на наступні 12 місяців з умовою виконання зобов’язань, покладених на неї закладом. По закінченню цього терміну та при виконанні вимог встановлених Організатором конкурсу вона вступає в повне володіння призом. Витрати з оформлення власності на головний приз бере на себе Організатор. При невиконанні даних зобов’язань Організато конкурсу залишає за собою право на не переоформлення даного об’єкту на переможицю. У разі  прийняття рішенням організатором не переоформляти даний об’єкт на переможицю, приз залишається у власності організатора та не переходить іншій конкурсантці.
4.11. В разі перемоги у Конкурсі громадянки іншої держави, або особи без громадянства, вона самостійно здійснює необхідні дії та/або виплати після отримання Призу, якщо це передбачено відповідними нормами країни її громадянства чи постійного перебування.
4.12. У випадку, коли на фінальний кокурс «Міс Метро» не буде набрана задовільна кількість учасниць, яка визначається адміністрацією клубу напередодні конкурсу, організатори можуть прийняти рішення про відміну фінального кокурсу «Міс Метро».
5. Зміни до правил проведення конкурсу
5.1  Організатор конкурсу («МЕТРО КЛУБ») залишає за собою право вносити зміни у вищенаведені правила, попередивши про це офіційно на власному сайті (www.metroclub.com.ua) або у соціальних мережах (Фейсбук – https://www.facebook.com/metroclub.com.ua та ВКонтакті - https://vk.com/nclub_metro відповідно)
5.2 Зміни вступають в дію з моменту їх офіційного оголошення.

Disqus for Metro Club Lviv